Reklamı atlayabilirsiniz 5s

John Wick: Chapter 3 – Parabellum’un Fragmanı Yayınlandı

LütfenOturum aç veya kayıt olyayınları beğen
Video

Heyecan dolu John Wick’in 3. filmi John Wick 3: Parabellum fragmanı John Wick severleri ile buluştu! Geride bıraktığımız günler de resmi Twitter hesabından paylaşılan kısa bir görüntü ve gif ile filmin fragman yayın tarihini resmi olarak açıklanmıştı.

John Wick 3: Parabellum filminin hikayesi ise şu şekil de geçecek: John Wick 2 nedenden ötürü kaçak yaşamaktadır. Başına 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel bir kuralı yok saymıştır; Continental Hotel’de birini gebertmiştir. Kurbanı ise açık kontratı sunan Yüksek Masa üyesinden biridir. İşi bitmiş olması gereken John’a otelin ceo’su Winston tarafından bir saatlik bir kaçış zamanı verilir. Ardından üyeliği iptal edilecek, tüm olanaklardan men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi kesilecektir. John’un New York City’den kaçma mücadelesinde güvendiği tek bir şey vardır oda, servis endüstrisidir.

Hız Tuzağı, Kırılma Noktası, Matrix serisi, Replicas, To The Bone, Constantine, Street Kings gibi filmlerde başrol olan oyuncu Keanu Reeves’in bir kez daha başrol’ü olacağı filmin oyuncu kadrosunda, önceki seride bulunan ve Matrix’te de Reeves ile birlikte rolü olan Laurence Fishburne, son zamanlarda American Gods ve Hellboy ile bildiğimiz Ian McShane, Lance Reddick ve Ruby Rose de film de yer alıyor. İlk 2 filmde kamera arkasına olan Chad Stahelski’nin yönetmenliğini üstlendiği filmde, X-Men serisinin Storm’u 2 Oscar ödülü bulunan Halle Berry, Hiroyuki Sanada, The Addams Family’nin Morticia Addams’ı Anjelica Huston, Asia Kate Dillon, Mark Dacascos, Jason Mantzoukas, “Baskın”dan bildiğimiz Yayan Ruhian, Cecep Arif Rahman ve dövüşçü Tiger Hu Chen de film de oynayacaklar.

John Wick 3: Parabellum’un serinin son noktası olup olmayacağıhenüz netlik kazanmış değil. Ancak John Wick dünyasının televizyonlarda olacağı gündemden düşmüyor. John Wick’in spin-off dizisi olarak televizyona uyarlanacağı açıklanan dizinin adı “The Continental” olarak karşımıza çıkacak. Çocuk bir suikatçiyi ele alacak olan dizi John Wick’te de yer alan Continental Hotel’de geçecek. Açıklamalara göre Keanu Reeves’in de başından itibaren olmasa da dizinin ilerleyen bölümlerinde konuk olarak diziyeyer alması bekleniyor. Filmlerinden tam 300 milyon dolar gişe yapan John Wick serisinin The Continental dizisi hakkında oyuncu kadrosu, yönetmeni de dahil olmak henüz bilgi verilmedi.

John Wick 3: Parabellum filmi 17 Mayıs 2019‘da Türkiye de seyircileri ile sinemalarda buluşmak için gün sayıyor.

Tepkiler

0
0
0
0
0
0
Bu gönderi için zaten tepki gösterdin.

Şuanda kimse beğenmedi ilk beğenen sen ol :)

Bir cevap yazın