Deadpool 3 Geliyor

LütfenOturum aç veya kayıt olyayınları beğen
Haberler

Ryan Reynolds katıldığı bir panel’de hem Deadpool 3 hem de  X-Force ile ilgili Marvel ve Deadpool hayran’larını sevindirecek olumlu gelişmelerden bahsetti.

Daha önce’ki konuşmasında “Deadpool 3’ün geleceğini pek sanmıyorum. Hikaye X-Force ile devam edecektir”  demesi ile Deadpool severlerin aklı’nı oldukca karıştırmıştı.

 

İşte Ryan Reynolds’un konuş’maların dan bir kaçı;

  • Deadpool 2, Wade’in eş’i öldük’ten sonra ait olduğu yeri aramasını el’e alıyordu. Ancak sonunda kendini X-Force’un kurucusu olarak buldu. Aile film’i denmesinin sebebi buydu.
  • Filmde X-Force’un geleceğini gizleyebilmek asıl amacımızdı. Bu sürprizin mahvolmamasına sevindik. Zaman yolculuğu oldukça akıl karıştırıcı ama film’in son sahnesin de kullanılması, Vanessa’nın tekrar hayata döndürülebileceği anlamına gelebilir.
  • 2. film de Deadpool’un ShatterStar’ın mezarına çiş yaptığı bir son çekmiştik. Ancak kullanmadık.
  • Deadpool 3 ile ilgili Wernick ile sohbet ettik ama fikir’lerimizi şu an için paylaşmayı doğru bulmuyorum. X-Force da geliyor.

Bir çok aksiyon ve müthiş sahne’leriyle Deadpool 2 ile çok keyif’li dakikalar geçirdik. Deadpool 3’ün çıkması hayran kitlesi için çok önemli ve sevindirici bir haber. Marvel Evren’in kendi için de sinematik dünya yaratması da hayran kitlesini sevindirdi.

En kısa zaman da Deadpool 3’te görüşmek üzere..

 

Tepkiler

0
0
3
1
0
0
Bu gönderi için zaten tepki gösterdin.

Şuanda kimse beğenmedi ilk beğenen sen ol :)

Deadpool 3 Geliyor” hakkında 3 yorum

Bir cevap yazın