AHMET KURAL YEŞİLÇAM YILDIZINA BENZEDİ!!!

LütfenOturum aç veya kayıt olyayınları beğen
Haberler

Son zamanlarda şarkıcı Sıla ile yaşadığı olaydan dolayı adından sıkça söz ettiren sevilen oyuncu Ahmet Kural sosyal medya hesabından yayınladığı yeni imajlı fotoğrafıyla çok beğenildi.Hayranları tarafından eski yeşilçam yıldızı Ayhan Işık’a benzetilen oyuncu Kural sevenleri tarafından tam not aldı.

Geçtiğimiz ay açılan dava sonrası 16 ay 20 gün hapis cezası alan Kural hayatına devam ediyor. Sosyal medyada gündelik hayatından sık sık paylaşımlar yapan Kural yeni imajıyla dikkat çekti. Kural bıyıklı halini hesabından paylaşıp “Geçici imaj” notunu düştü. Şu sıralar film çekimlerine devam eden Kural’ın bu imajının film için olduğu düşünülüyor. Kural’ın hayranları yeni imajı çok beğendi ve yorum yağdırdı. Kural hayranları tarafından Ayhan Işık’a da benzetildi.

 AHMET KURAL’IN 19 MAYIS PAYLAŞIMI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Ahmet Kural, 19 Mayıs paylaşımıyla sosyal medyaya damga vurdu. Kural, Anıtkabir’de asker selamı vererek çektirdiği fotoğraf eşliğinde 19 Mayıs’ı bu sözlerle kutladı: “Hiç kimse laf edemez, hepimizin dedesi atası onun sayesinde nefes alıyoruz, Rabbim onu Türk milletine nasip etti, kurtuluşumuzun 100. Yılı, Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun.”

Tepkiler

0
0
0
0
0
0
Bu gönderi için zaten tepki gösterdin.

Şuanda kimse beğenmedi ilk beğenen sen ol :)

Bir cevap yazın